O projektu

Projekt LIFESTYLE CITY HOME nabízí příjemné bydlení v zajímavé Ostravské lokalitě - městské části Nová Bělá. 

Jedná se o originální kanadskou nízkoenergetickou výstavbu rodinných domů na klíč. Komfortní bydlení se všemi standardy 21.století. Zcela nové soukromé Ostravské Residenční bydlení za vjezdovou bránou v originál kanadské technologii výstavby. 

Rádi by jste koupili, kvalitní, pohodlný a kompletně dokončený dům s originální nadčasovou architekturou na pozemcích s neustále rostoucí hodnotou za rozumné peníze? Už není třeba snít. Nabízíme Vám nový dům, za který zaplatíte stejně nebo méně než za výměrově srovnatelný nový byt v Ostravě. Investice do jistoty, investice do svého majetku!

Každý dům má svou vlastní zahradu, vnitřní dispozice domu 3+kk a 4+kk vždy o zastavěné ploše 99-103 m2 a užitnou plochou 90-93 m2. Interiéry domů jsou variabilní a při včasné rezervaci je možné si je plně přizpůsobit vlastním potřebám a navíc v každém domě je možné za příplatek zhotovit schodiště a dokončit podkroví. Veškeré komunikace uvnitř areálu budou v režimu obytné zóny sloužit pouze pro rezidenty a jejich hosty.

Financování jsme pro Vás zajistili za aktuálně nejvýhodnějších podmínek, kdy splátka hypotéky průměrné ceny za dům vč. pozemku, při nulovém vkladu vlastního kapitálu a variantě na 30let se může pohybovat okolo 10.500,-Kč měsíčně. Hypotéky jsou na kolenou, úrokové sazby okolo 1,65% p.a., proč toho nevyužít, když banky již půjčují peníze téměř zdarma!

Ostatní náklady - spotřeba elektrické energie pro celý chod domu včetně moderního nízkoenergetického vytápění zhruba 1.600,-Kč/měs. a všechny ostatní náklady tzn. vodné-stočné ad. zhruba 900,-Kč/měs.

Celkové měsíční náklady na bydlení Vás v našich domech tedy budou stát zhruba 13.000,-Kč, a to za nový RD na klíč s pozemkem a Inženýrskými sítěmi. Tyto náklady odpovídají běžné nájemní Ostravské ceně za velikostně stejný nebo menší byt! Proto tedy "Dům za cenu bytu"

Nabízíme mnoho benefitů v této lokalitě nežli je v ČR běžné, např. soukromý klub house s krbem pro Vaše oslavy a volno časové aktivity, malé wellness, pokoje pro hosty, uzavřený bezpečný areál, dětské hřiště a další. Navíc pro prvních 8 klientů sleva 100.000,-Kč z ceníkové ceny!

Více v sekci Benefity.

Dále na Proč dřevostavbu a proč s námi ?