Lokalita

Projekt bydlení Lifestyle City Home v architektonicky jednotném komplexu řadových rodinných domů se nachází v krásné části Ostravy - obci Nová Bělá. Obec byla založena na přelomu 13. a 14. století, první písemná zmínka o obci pochází z roku 1392. Nová Bělá je jedním z velmi žádaných městských obvodů města Ostravy. V současné době žije v obci cca 1460 obyvatel.

Přes Novou Bělou vede značená cyklotrasa H, která se napojuje na celou síť cyklotras vybudovaných u Ostravy. Místo novostaveb je vzdáleno od rušného prostředí městské zástavby, a zároveň se vyznačuje velmi dobrou dostupností. Z místa lokality projektu je výborné dopravní spojení s Ostravou a Frýdkem-Místkem. K dopravě do Ostravy a okolí lze využít hned několik tramvajových a autobusových linek MHD. Dojezdová vzdálenost do centra Ostravy je 8 km, což je zhruba 10 minut cesty. Řadové rodinné domy poskytnou obyvatelům příjemné a kvalitní bydlení v klidné části Ostravy s výhledem na pohoří Moravskoslezských Beskyd.

V blízkosti se nachází mateřské a základní školy, gymnázium, pošta, domov pro seniory, fitness centrum, sportovní hala a několik dalších sportovních areálů různého zaměření, ordinace praktických, dětských i zubních lékařů a poliklinika. Pohodlné nákupy všeho potřebného nabízí v bezprostřední blízkosti obchodní centra - Tesco, Makro, Mebelix, Lidl nebo Albert.

Obec tento projekt podporuje a aktuálně dokončuje výstavbu moderní mateřské školky pro posílení kapacit volných míst k umístění děti v obci. Obec je možné shlédnout na stránkách www.novabela.cz

Dále na Galerie